Certina dames DS-2 quartz C0492102211600
€ 495,00
(inclusief btw)
| Kasthoogte | 25.7 mm |
| Kastbreedte | 27.9 mm |
| Kastdikte | 8.6 millimeter |
| Bandaanzet | 13 mm |
| Gewicht (gram) | 70 gram |
| Kastmateriaal | Staal, PVD |
| Kastkleur | Metaal Geel, Metaal Wit |
| Wijzerplaat | Wit, Parelmoer |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 100m |
| Uurwerk | Quartz |


