Certina Dames horloge C0482102213100 DS ACTION Bicolor
€ 525,00
(inclusief btw)
| Kastvorm | Rond |
| Kastmateriaal | Staal, PVD, Aluminium |
| Kastkleur | Metaal Geel, Metaal Wit i.c.m., Blauw |
| Wijzerplaat | Parelmoer, Blauw |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 300m |
| Kasthoogte | 34.5 mm |
| Kastbreedte | 34.5 mm |
| Kastdikte | 10.3 millimeter |
| Bandaanzet | 17 mm |
| Uurwerk | Quartz |


