Certina Heren horloge Automatic C0294301601100
€ 860,00
(inclusief btw)
| Kasthoogte | 40 mm |
| Kastbreedte | 40 mm |
| Kastdikte | 11.5 millimeter |
| Bandaanzet | 20 mm |
| Gewicht (gram) | 85 gram |
| Kastmateriaal | Staal |
| Kastkleur | Metaal Wit |
| Wijzerplaat | Wit |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 100m |
| Uurwerk | Automaat |
| Gangreserve | 38 Uur |


