Certina Dames horloge C0320512212601
€ 640,00
(inclusief btw)
| Kastbreedte | 33.8 mm |
| Kastdikte | 9.1 millimeter |
| Bandaanzet | 15 mm |
| Gewicht (gram) | 96 gram |
| Kastmateriaal | Staal, PVD |
| Kastkleur | Metaal Geel, Metaal Wit |
| Wijzerplaat | Zwart, Parelmoer |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 200m |
| Uurwerk | Quartz |


