Certina Heren Horloge automatic powermatic 80 C032401804101
€ 765,00
(inclusief btw)
| Kasthoogte | 41 mm |
| Kastbreedte | 41 mm |
| Kastdikte | 12.0 millimeter |
| Bandaanzet | 20 mm |
| Gewicht (gram) | 100 gram |
| Kastmateriaal | Staal |
| Kastkleur | Metaal Wit |
| Wijzerplaat | Blauw |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 200m |
| Uurwerk | Automaat |
| Kaliber | C07.621 (Powermatic 80) |
| Gangreserve | 80 Uur |


