Certina Horloge C0434101109100 DS7 quartz
€ 490,00
(inclusief btw)
| Kastbreedte | 39 mm |
| Kastdikte | 9.7 millimeter |
| Bandaanzet | 10 mm |
| Gewicht (gram) | 121 gram |
| Kastmateriaal | Staal |
| Kastkleur | Metaal Wit |
| Wijzerplaat | Groen |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 100m |
| Uurwerk | Quartz |


