Certina Heren horloge Chronograaf DS7 C0434172203100 quartz
€ 710,00
(inclusief btw)
| Kastbreedte | 41 mm |
| Kastdikte | 12.2 millimeter |
| Bandaanzet | 10 mm |
| Gewicht (gram) | 152 gram |
| Kastmateriaal | Staal, PVD |
| Kastkleur | Metaal Geel, Metaal Wit |
| Wijzerplaat | Grijs |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 100m |
| Uurwerk | Quartz |


