Certina horloge Titanium C0434104405100 DS7
€ 590,00
(inclusief btw)
| Kasthoogte | 39 mm |
| Kastbreedte | 39 mm |
| Kastdikte | 9.7 millimeter |
| Bandaanzet | 10 mm |
| Gewicht (gram) | 76 gram |
| Kastvorm | Rond |
| Kastmateriaal | Titanium |
| Kastkleur | Metaal Grijs |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 100m |
| Uurwerk | Quartz |


