Certina Heren horloge DS-8 C0454101105100
€ 445,00
(inclusief btw)
| Kastbreedte | 40 mm |
| Kastdikte | 8.4 millimeter |
| Bandaanzet | 20 mm |
| Gewicht (gram) | 125 gram |
| Kastmateriaal | Staal |
| Kastkleur | Metaal Wit |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 100m |
| Uurwerk | Quartz |


