Certina Horloge DS-1 Powermatic C0292071104100
€ 745,00
(inclusief btw)
| Kastbreedte | 38 mm |
| Kastdikte | 10.3 millimeter |
| Bandaanzet | 19 mm |
| Gewicht (gram) | 105 gram |
| Kastmateriaal | Staal |
| Kastkleur | Metaal Wit |
| Wijzerplaat | Blauw |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 100m |
| Uurwerk | Automaat |
| Kaliber | C07.611 (Powermatic 80) |
| Gangreserve | 80 Uur |


