Certina Heren DS ACTION DIVER Automatic Chronograaf C0328271105100
€ 1.990,00
(inclusief btw)
| Kasthoogte | 44.6 mm |
| Kastbreedte | 44.6 mm |
| Kastdikte | 16.2 millimeter |
| Bandaanzet | 21 mm |
| Gewicht (gram) | 240 gram |
| Kastmateriaal | Staal, Keramiek |
| Kastkleur | Metaal Wit i.c.m., Zwart |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 300m |
| Uurwerk | Automaat |


