Certina Heren horloge Automatic C0484071105101 DS ACTION
€ 955,00
(inclusief btw)
| Kasthoogte | 40.5 mm |
| Kastbreedte | 40.5 mm |
| Kastdikte | 14.1 millimeter |
| Bandaanzet | 20 mm |
| Gewicht (gram) | 190 gram |
| Kastvorm | Rond |
| Kastmateriaal | Staal, Keramiek |
| Kastkleur | Metaal Wit i.c.m., Zwart |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 300m |
| Uurwerk | Automaat |
| Gangreserve | 80 Uur |


