Certina horloge C0484101105100 DS ACTION
€ 495,00
(inclusief btw)
| Kasthoogte | 40 mm |
| Kastbreedte | 40 mm |
| Kastdikte | 11.2 millimeter |
| Bandaanzet | 20 mm |
| Gewicht (gram) | 162,4 gram |
| Kastvorm | Rond |
| Kastmateriaal | Staal, Aluminium |
| Kastkleur | Metaal Wit i.c.m., Zwart |
| Wijzerplaat | Zwart |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 300m |
| Uurwerk | Quartz |


