Certina Dames horloge C0482101112100 DS ACTION
€ 480,00
(inclusief btw)
| Kastvorm | Rond |
| Kastmateriaal | Staal, Aluminium |
| Kastkleur | Metaal Wit i.c.m., Zwart |
| Wijzerplaat | Zwart, Parelmoer |
| Glas | Saffierglas |
| Waterdichtheid | 300m |
| Tijdsweergave | Analoog |
| Uurwerk | Quartz |
| Kasthoogte | 34.5 mm |
| Kastbreedte | 34.5 mm |
| Kastdikte | 10.3 millimeter |
| Bandaanzet | 17 mm |


